CHP’li emekli Tuğamiral  Türker   Ertürk  , İstanbul Havalimanı’nı karalamak isterken  skandal  bir paylaşımda bulundu. Birleşik Arap Emirlikleri’nde sel sonucu su basan havalimanını İstanbul Havalimanı diye paylaştı. G&

haber7
0

Türkiye de yapılan dev projelerle ilgili algı operasyonu yürüterek karalama kampanyası yapan gruplar iyice kendini aştı. Özellikle İstanbul Havalimanı , yalan ve maksatlı şekilde yaptıkları haberler ve paylaşımlarla kötülenmeye çalışılıyor. Asılsız iddialarla dev projeyi hedef alan alanlar bir kez daha rezil oldu.

TÜRKER ERTÜRK  ten   skandal  PAYLAŞIM

CHP li emekli Tuğamiral Türker Ertürk , İstanbul Havalimanı üzerinden ekonomiyi hedef almaya çalıştı. Ertürk , sosyal medya hesabı Twitter dan Ekrem İmamoğlu adıyla sahte bir hesabın yaptığı paylaşımı alıntılayarak  skandal  bir mesaj yayımladı. Göz göre göre yalan paylaşımda bulunan Ertürk , Dubai Havalimanı nı İstanbul Havalimanı olarak gösterdi Ertürk , "Kepazelik ötesi. Devletin malı deniz yemeyen domuz" ekonomik modelinin bir ürünü" diye yazdı. Fotoğraflara bakıldığında yerin İstanbul Havalimanı değil Dubai Havalimanı olduğu açıkça gözüküyor.TEPKİ GELİNCE TWEETİ SİLDİ Göz göre göre yalan paylaşımda bulunan  CHP  li Ertürk , sosyal medya üzerinden gelen tepkiler sonrasında paylaşımını silmek zorunda kaldı.

Yedi Gündem Abone Ol

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
8 + 6 =