Galatasaray'ın yeni transferi Marcelo  Saracchi  , gelme kararını ve ilk izlenimlerini anlattı.

haber7
0

Galatasaray ın yeni transferi Marcelo  Saracchi  , Adana Demirspor u 1-0 mağlup ettikleri maçın ardından açıklamalarda bulundu.

Yeni takımında iyi bir başlangıç yaptığını kaydeden  Saracchi  , "Çok mutluyum. Galatasaray a gelmeyi çok istiyordum. Adaptasyon süreci olacaktır ama bunu bir an önce atlatmak istiyorum. Takım içinde çok güzel arkadaşlık ortamı var. Herkes bana çok sıcak ve iyi davranıyor. İyi bir aile ortamı var" dedi.

Gelmesinde Galatasaray ın eski oyuncusu  Bruma  nın da büyük payı olduğunu belirten Uruguaylı oyuncu , "Bruma beraber oynadığım , çok sevdiğim bir arkadaşım. Çok konuştuk , bana çok güzel şeyler anlattı , insanları anlattı , Türklerin çok sıcakkanlı olduğunu söyledi. bu da gelmemde pay sahibi oldu.  Muslera  da beni aradı , gerekli konuşmalar yapıldı ve şu anda Galatasaray dayım" ifadelerini kullandı.

Gelmeden önce lig hakkında bilgi sahibi olmadığını da belirten genç futbolcu , "Galatasaray ın Şampiyonlar Ligi ndeki maçlarını izledim , lig hakkında çok bilgi sahibi değilim. Şampiyonlar Ligi ndeki maçları takip ettim" diye konuştu.

.yedigundem-title { font-size:20px !important;border-top: solid 1px rgba display: block; padding-top: 20px; ...

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
7 + 5 =