Galatasaray Başkan Yardımcısı Yusuf Günay ,  dakika  haberleri">Arda   Turan  transfer için teknik heyetin veya  dakika  haberleri">Arda  Turan'ın bir talebi olmadığını söyledi.

haber7
0

Galatasaray Başkan Yardımcısı Yusuf Günay , son dönemde kamuoyunu meşgul eden  dakika  haberleri">Arda   Turan  transferi ile ilgili olarak Demirören Haber Ajansı na (DHA) özel açıklamalarda bulundu.

 

 

Yusuf Günay ,  dakika  haberleri">Arda   Turan  ın Galatasaray a transfer olacağı söylentilerine ilişkin , "Galatasaray Spor Kulübü Yönetim Kurulu na intikal eden herhangi bir talep olmadı. Son yaptığımız transfer değerlendirme toplantımızda da bu konuda herhangi bir görüş ve değerlendirme de olmamıştır. Teknik heyetimizin de böyle bir talebi olmamıştır  dakika  haberleri">Arda  Turan’ın kendisinden de , menajerinden de dolaylı ya da direkt bir transfer teklifi olmamıştır. Bildiğimiz tek şey yazılı ve görsel medya ile sosyal medyada bu konuda haberlerin yer alması ve buna ilişkin taraftarımızın verdiği tepkilerdir" ifadelerini kullandı.

.yedigundem-title { font-size:20px !important;border-top: solid 1px rgba display: block; padding-top: 20px; margin-bottom: 12px; } GÜNÜN ÖNEMLİ GELİŞMELERİ

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
9 + 2 =