Dört sezon boyunca ekran serüveninde yer alarak hafızalara kazınan sahnelerde imzasını taşıyan  Eşkıya   Dünyaya   Hükümdar   Olmaz  dizisinin  oyuncusu  Mustafa Üstündağ Mekke'yi ziyaret etti. Sosyal medya platformu

haber7
0

ATV ekranlarında heyecan ve gerilim seviyesinin hat safhaya ulaştığı dizi projesi  Eşkıya  Dünyaya Hükümdar  Olmaz  dizisinin yakın takip altına alınan  oyuncusu  Mustafa Üstündağ ,  Mekke  yi ziyaret ettiğini sevenleriyle paylaştı. Yeni sezonda hem oyuncu kadrosuna zenginlik hem de olay örgüsüne hareketlilik kazandıran  Eşkıya  Dünyaya Hükümdar  Olmaz  da Boran rolünü üstlenen Mustafa Üstandağ , sosyal mecra üzerinden  Mekke  de çekildiği fotoğrafı yayınlayarak takipçilerinin beğenisine sundu. 

Ecem Özkaya ile olan 10 yıllık evliliğini sonlandırmasının ardından  soluğu   Mekke  de alan Mustafa Üstündağ , paylaştığı  Mekke  fotoğrafının altına dikkat çeken ifadelerde bulunarak hayranlarını mest etti.  Eşkıya  Dünyaya Hükümdar  Olmaz   oyuncusu  Mustafa Üstandağ , "Alemlerin tek efendisi olan , güzellerin güzeli tek olan Allah a kulluk ediyorum. Yok başka efendim tek olan Allah vardır sadece. Sizi beni bilmem ama rabbim benim olduğu gibi hepimizin yanında. Siz yüce gönüllülerden rica ederim benim inancımı sorgulamayın... Ben yek ve bir olan alemlerim efendisi yüce Allah a boyun bükerim , secdeye yatarım." şeklinde sözlere yer verdi.

Yedi Gündem Abone Ol

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
8 + 1 =