Etiketler:

ABD Başkanı Donald  Trump  bugün sosyal medya hesabından azil süreciyle ilgili açıklamalarda bulundu. Trump'ın 2 kelimelik paylaştığı son mesaj dakikalar içinde gündeme oturdu ve binlerce etkileşim aldı.

haber7
0

ABD Başkanı Donald  Trump  sosyal medya hesabından paylaştığı mesajla gündem oldu. "Presidential Harassment!" yazdığı tweetinde , Başkan  Trump  ın azil süreci ile ilgili üstüne gelindiğini ima ettiği yorumu yapıldı. 

Dakikalar içinde binlerce etkileşimin geldiği tweetin altında iç ve dış politika ile ilgili onlarca tartışma yaşandı.  Trump  destekçileri ABD Başkanı na sevgilerini ifade eden mesajlar paylaştı. Twitter kullanıcıları ,  Trump  ın oldukça bunaldığı yorumunda bulundu. 

Donald  Trump  Temsilciler Meclisi nin Demokrat sözcüsü Nancy Pelosi ve diğer senatörler hakkında çok sert açıklamalarda bulundu. Azil belgelerinin yozlaşmış siyasetçiler tarafından hazırlandığını öne süren  Trump  , süreç kapsamında yapılan soruşturmaların hiçbir suça işaret etmediğini belirtti.  Trump  , azil sürecini başlatan senatörleri şaka gibi ve düzenbaz olarak niteledi.

.news-source-inline{margin-bottom: 20px;color: #A1A1A1;font-size: 15px; line-height: 15px;margin-top: 2px;font-family: "Gilroy Black" ,sans-serif;} .news-source-inline span { font-family: "Gilroy Bold" ,sans-serif; color: #7F7F7F;} KAYNAK: HABER7 Yedi Gündem Abone Ol

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
6 + 8 =