2020  Milli Savunma Üniversitesi (MSÜ)  Astsubay   alımı   başvuruları   devam  ediyor. Her yıl olduğu gibi bu yılda alımlarına  devam  edecek  MSÜ  , Ortaöğretim (Lise) mezunu adaylardan  Astsubay   alımı  gerçekleştirecek. İşte b

haber7
0

2020 Ortaöğretim (Lise) mezunu Astsubay alımı devam ediyor. Bildiğiniz gibi Yüksek öğretim Kurulu (YÖK) tarafından kurulan  Milli Savunma Üniversitesine her sene binlerce öğrenci  alımı  yalıyor. Her yıl olduğu gibi bu yılda öğrenci alımına başladı.

Adaylar Milli Savunma Üniversitesi nde 4 yıl üniversite eğitimine benze bir eğitime tabi tutuluyor son senesinde ise branşına uygun kurs eğitimine alınarak göreve ataması yapılıyor. MSÜ  2020   Astsubay  alımı son  başvuru  tarihi ne zaman? Tüm detaylar haberimizde...

2020 MSÜ  Astsubay  ALIMI!

Milli Savunma Üniversitesi 2020  Astsubay  alımı resmen başladı. Yapılan duyuruya göre adaylar 10 Ocak 2020 MSÜ  Astsubay  alımı başvurularını tamamlayabilecek. 

AİS ÖSYM üzerinden başvuruların tamamlanması ile birlikte adaylar ÖSYM aracılığı ile Milli Savunma Üniversitesi nin düzenlediği sınava girecek.

2020 MSÜ  Astsubay  ALIMI NASIL BAŞVURU YAPILIR?

Milli Savunma Üniversitesi Astsubay alımı için  başvuruları  almaya başladı. Başvuru şartlarına uygunluk gösteren ...

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
1 + 7 =