Meksika'nın Guerrero eyaletinde bir kasabanın  Belediye  başkanı seçilmesinin ardından kaybolan ve kendisinden haber alınamayan Daniel Esteban Gonzalez'in  cesedi  bir seneyi aşkın sürenin ardından bulundu.

haber7
0

Guerrero eyaleti savcıları , Cochoapa El Grande kasabasının  Belediye  başkanı seçilmesinden sonra 2 Eylül 2018 de kaybolan Gonzalez in ceset kalıntılarının bir nehrin kıyısında tespit edildiğini açıkladı.

İhbar üzerine müfettişlerin nehir kıyısına gittiğini aktaran savcılar , DNA testiyle kalıntıların Gonzalez e ait olduğunun kesinleştiğini belirtti.

Gonzalez in eşi Edith Lopez Rivera , eşi ve şoföründen Tlapa kentinde bir parlamenter ile görüşmesinin ardından haber alınamadığını ifade etmişti.

Bazı yakınları , Demokratik Devrim Partisi (PRD) adayı olarak  Belediye  başkanı seçilen Gonzalez in ortadan kaybolmasından rakip Kurumsal Devrim Partisini (PRI) sorumlu tutmuştu.

.news-source-inline{margin-bottom: 20px;color: #A1A1A1;font-size: 15px; line-height: 15px;margin-top: 2px;font-family: "Gilroy Black" ,sans-serif;} .news-source-inline span { font-family: "Gilroy Bold" ,sans-serif; color: #7F7F7F;} KAYNAK: AA Yedi Gündem Abone Ol

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
5 + 2 =