Bilecik'te 'kasten öldürmeye teşebbüs' suçundan tutuklanan Türkiye'nin 5'inci  yüz  nakillisi  Recep   Sert  (33) , kontrolleri için bulunduğu cezaevinden Akdeniz Üniversitesi (AÜ) Hasta

haber7
0

Türkiye nin 5 inci yüz nakillisi Recep  Sert  , 10 Ekim 2019 da Bilecik te , çiğ köfte dükkanlarının sahibi İ.D. nin arkasından tabancayla 3 el ateş ettiği suçlamasıyla gözaltına alındı. Polis , olayla bağlantısı tespit edilen eşi Esma  Sert  ile yeğeni Samet  Sert  ve Mehmet Cömert i de gözaltına aldı. Emniyetteki işlemlerinin ardından adliyeye sevk edilen 4 kişi , Kasten öldürmeye teşebbüs suçundan tutuklandı. Esma  Sert  5 gün sonra serbest bırakıldı.

 

 

ANTALYA YA NAKLEDİLDİ

Bursa İnegöl Cezaevi nde bulunan  Recep   Sert  , rutin kontrolleri için geçen pazartesi günü AÜ Hastanesi ne getirildi. AÜ Tıp Fakültesi Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi Estetik Anabilim Dalı Başkanı Prof. Dr. Özlenen Özkan tarafından muayene edilen  Recep   Sert  , mahkumlar için ayrılan bölümde kontrol altında tutuluyor.  Recep   Sert  ,  hastaneye  daha rahat gidebilmesi için İnegöl Cezaevi nden Antalya Cezaevi ne nakledildi.  Recep   Sert  , kontrollerinin ardından cezaevine gönderilecek.

 

 

Prof. Dr. Özkan yaptığı açıklamada , "Recep  Sert  rutin kontrolleri için geldi. Muayene ettik. Herhangi bir sıkıntı görünmüyor. Ancak bazı testlerin yapılması gerekli. Onları yaptıktan sonra kapsamlı kontrolün ardından kendisini hastanemizden ayrılacak" dedi.

YÜZ VE ÇENE NAKLİ OLAN ...

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
8 + 9 =