Başakşehir'den ayrılan  Arda  Turan'ın menajeri  Ahmet   Bulut  , 32 yaşındaki futbolcunun Galatasaray'da para almadan oynayabileceğini söyledi.

haber7
0

Bonservisi Barcelona’da olan ve 2 yıldır Medipol Başakşehir’de forma giyen 33 yaşındaki oyuncunun sözleşmesi karşılıklı olarak feshedildi. Kulüpten yapılan açıklamada , “Arda , Başkanımız Sayın Göksel Gümüşdağ ile görüşerek kariyerinde yeni bir sayfa açmak adına kendisinden izin istedi. Gümüşdağ ,  Arda  Turan’ın bu talebini uygun görüp olumlu yanıt verirken tecrübeli futbolcunun sözleşmesi karşılıklı anlaşılarak feshedildi” ifadeleri kullanıldı.

"GALATASARAY DA BEDAVA OYNAR"

Futbolcunun menajeri  Ahmet   Bulut  , “Arda Turan eğer Galatasaray’la anlaşırsa sezon sonuna kadar 1  lira   bile  almadan bedava oynar” dedi.

Tecrübeli futbolcu ise şu ayrılık açıklamasını yaptı: “Başkanımız Göksel Gümüşdağ ile bir araya gelip kendisine kariyerimde yeni bir sayfa açmak istediğimi belirttim. Son derece yapıcı bir şekilde geçen görüşme sonrasında anlaşarak yollarımızı ayırdık. Yine en mutlu olduğum şeyi yapmaya; yani futbol oynamaya devam edeceğim.”

"İSPANYA’DA BEKLEYECEK"

Bütün bu gelişmelerin üzerine İtalyan muhabir Nicolo Schira , “Arda Turan , Barcelona’ya dönerek sezon sonuna kadar bekleyecek. Sezon sonunda sözleşmesi bitince Galatasaray’a transfer ...

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
4 + 8 =