ATV ekranlarının hem eğlendiren hem de öğreten bilgi yarışması formatındaki programı  Kim   Milyoner   Olmak  İster'de yarışmacıya  ilginç  bir  soru  yöneltildi. Her hafta izleyici kitlesinin dikkat kesilerek takip ettiği  Kim  Mi

haber7
0

Kenan İmirzalıoğlu nun sunumu eşliğinde gerçekleşen  Kim   Milyoner   Olmak   İster  yarışması her Cumartesi akşamı izleyicisine keyifli anlar yaşatmaya tüm hızıyla devam ediyor. Birbirinden farklı sorularıyla seyircisinin ekran başında pür dikkat kesildiği  Kim   Milyoner   Olmak   İster   programında  bu hafta yarışan Mert Şenol isimli yarışmacı , başarılı bir performans sergileyerek 125 bin TL değerindeki soruya kadar geldi. Kendisine yöneltilen  soru  üzerinde belirli bir süre düşündükten sonra doğru cevap için kararsız kalması nedeniyle yarışmadan son anda yarışmadan çekilme kararı aldı. Ancak  Kim   Milyoner   Olmak   İster  de izleyici kitlesinin bir hayli merak ettiği ve internet platformu üzerinden sorgulama yürüttüğü soruyu yöneltirken , Mert Şenol ise kazandığı para miktarını riske atmamak için soruya yanıt vermedi.

Sunucu Kenan İmirzalıoğlu "Çekilmesen ne derdin" diye sormasıyla beraber yarışmacı Yücel Şenol ise ‘’Kaktüs’’ olarak cevapladı ve vereceği sorunun yanıtının doğru olduğu görmesi sonucunda hayal kırıklığına uğradı.

İşte ,  Kim   Milyoner   Olmak   İster  de 125 bin TL lik o soru...

SORU: 1982 de David Grundman ın eğlence amaçlı ateş ettiği yaklaşık sekiz metre uzunluğundaki hangi bitki devrilerek ölümüne neden olmuştur? 

ŞIKLAR: A: ...

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
2 + 2 =