Emniyet Genel Müdürlüğü (EGM) İzmir Adliyesi'ne yönelik terör saldırısını canı pahasına önleyen şehit polis memuru  Fethi  Sekin'i ölümünün 3'üncü yıl dönüm&

haber7
0

EGM 5 Ocak 2017 de , İzmir Adliyesi ne yönelik PKK lı 2 teröristin bombalı araç ve uzun namlulu silahlarla saldırısında birçok insanın hayatını kurtaran , son mermisine kadar teröristlerle kahramanca çatışıp şehit olan polis memuru Fethi  Sekin  i ölümünün 3 üncü yıl dönümünde unutmadı.

 

 

EGM , Twitter hesabından Hüseyin Nihal Atsız ın Kahramanların Ölümü şiirinden  Kahramanlar can verir , Yurdu yaşatmak için! mısrasıyla Şehadetinin 3. yıl dönümünde  Fethi   Sekin  i rahmetle anıyoruz notu ile video yayımladı.

Videoda , çok sayıda polis memurunun Ben  Fethi   Sekin  , görevimin başındayım sözlerine yer verildi. Ayrıca videoda şehit  Sekin  in fotoğrafına yer verilerek , "Ben polis memuru  Fethi  Sekin. 5 Ocak 2017 tarihinden şehit olarak yeniden doğdum" ifadelerine yer verildi. Video , şehit  Sekin  in cenaze törenine çekilen fotoğraflar ile sona erdi.

 

 

 

Yedi Gündem Abone Ol

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
9 + 3 =