Yılbaşı gecesi bir mağazada  Görüntülü  olarak gerçekleştirilen uyuşturucu pazarlığı faciayla sonuçlandı. Aynı gece saat 01.00 sularında ihbar üzerine olay yerine giden polisler 24 yaşında bir gencin cans

haber7
0

Zeytinburnu nda yılbaşı gecesi arkadaşlarıyla uyuşturucu kullanan bir şahıs hayatını kaybetti. Uyuşturucu satıcısıyla telefonla görüntülü konuşarak uyuşturucu alacaklarını söyleyen arkadaşı ve uyuşturucuyu getiren torbacı gözaltına alındı. Telefonda görüntülü uyuşturucu pazarlığı ise güvenlik kamerasına saniye saniye yansıdı.

"3-4 ADET UYUŞTURUCU HAP YUTTU"

Olay , Zeytinburnu Sümer Mahallesi Şehit Er Yavuz Bahar Sokak ta bulunan bir tekstil mağazasında yılbaşı gecesi yaşandı. İddiaya göre , 31 Aralık 2019 akşamı bir tekstil mağazasında toplanan Emrullah Orhan (26) , Hüseyin Selçuk (26) ve Emre Dikmen (26) uyuşturucu madde almak için satıcılarla iletişime geçti. Telefonda görüntülü olarak uyuşturucu satıcısı Şehmus Çelik (20) ile konuşan Emre Dikmen , uyuşturucu madde almak için pazarlık yaptı. Görüntülü  konuşmanın  ardından mağazaya gelen Şehmus Çelik , uyuşturucu maddeyi teslim edip mağazadan ayrıldı. Gece saat 01.00 sıralarında şüpheli ölüm ihbarı üzerine olay yerine giden polis ekipleri , Emrullah Orhan ın uyuşturucudan hayatını kaybettiğini belirledi. İhbarı yapan ölen şahsın arkadaşı Hüseyin Selçuk , şahsın gece 3-4 adet uyuşturucu hap yuttuğunu söyledi. Polis ekipleri uyuşturucuyu temin eden şüphelileri yakalamak için çalışma başlattı.

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
8 + 1 =