ATV ekranlarının uzun yıllardır keyifle takip edilen bilgi yarışması programı  Kim   Milyoner   Olmak  İster'de  Müge   Anlı  sorusu stüdyoya renk kattı. Yeni yayın döneminde Kenan İmirzalıoğlu'nun sunumunu üstlendiği K

haber7
0

ATV ekranlarının bilgi yarışması konseptindeki vazgeçilmez projeleri arasına kazınan  Kim   Milyoner   Olmak   İster  in 31 Aralık tarihinde 2020 Yılbaşı Özel bölümü izleyici kitlesinin karşısına geçti. Çok uzun bir zaman ekran serüvenine kalitesinden ve başarısından ödün vermeyerek devam eden  Kim   Milyoner   Olmak   İster  programına bu hafta Pelin Söğüt isminde bir yarışmacı katıldı.

Yarışmacıya yöneltilen sorunun şıklarında bulunan Müge  Anlı  ayrıntısı hem ekran başındaki ve stüdyodaki izleyicilere hem sunucu Kenan İmirzalıoğlu ve yarışmacıya keyifli dakikalar yaşattı. 

Kim  Milyoner   Olmak  İster’de yarışan Pelin Söğüt’e "Çok zor bulunabileceği düşünülen bir şeyin birdenbire bulunmasını anlatan sözde , o şeyi nerede ararken nerede bulmaktan bahsedilir?" sorusu soruldu.

Akabinde yöneltilen sorunun şıklarında ise; A) Okyanusta ararken çölde B) Kutupta ararken Ekvator da C) Gökte ararken yerde  D) Müge  Anlı  da ararken  Milyoner  de bulunuyordu. Sunucu Müge Anlı’nın şıklarda yer alması herkesi aynı anda güldürerek eğlenceli anlara sahne oldu.

Müge  Anlı  ayrıntısının paylaşıldığı sorunun doğru yanıtı ise C) Gökte ararken yerde oldu ve yarışmacı doğru cevaplandırarak bir sonraki  soruya  geçmeye hak ...

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
6 + 7 =