Antalya'da bir site içerisindeki deponun demir parmaklıklarına çelik telle asılmış  halde  kedi bulundu. Kedileri besleyen genç kadın , bazı site sakinlerinin kendisine bu yüzden mobbing uyguladığını iddia ederek , as

haber7
0

Olay Muratpaşa ilçesine bağlı Üçgen Mahallesi ndeki bir sitede meydana geldi. Edinilen bilgiye göre , sokak kedilerini besleyen Tuğba Yurtdaş (36) , site içerisine kedilerin girdiği gerekçesiyle bazı site sakinleriyle sıkıntı yaşadı. Kanser hastası annesi ve babasıyla birlikte yaşayan Yurtdaş , bugün evinden çıktığı sırada bir apartmanın zemin katındaki deponun demir parmaklıklarına çelik telle asılmış  halde  beslediği  Kedisini  gördü. Ölen hayvanını görünce şoka uğrayan genç kadın , polisi arayarak durumu bildirdi. İhbarın ardından olay yerine çok sayıda polis ekibi sevk edildi. Ekipler yaptıkları incelemenin ardından kediyi bulunduğu yerden aldı. Tuğba Yurtdaş ise polise şüphelendiği kişiler hakkında şikayetçi oldu.

"İnsanlık dışı bir şey bu"

Yaşadığı o anları gözyaşları içerisinde İhlas Haber Ajansı (İHA) muhabirine anlatan Yurtdaş , "Uzun süredir burada sorunlar yaşıyorum. Kedileri istemiyorlar. Sokak hayvanlarına bakıyorum ben sitenin arka bahçesinde. Kedilerin varlığından rahatsız olanlar var. Bugün bu acı tabloyla karşılaştım. Beslediğim sokak kedimi bilerek boynundan bağlayıp asmışlar. İnsanlık dışı bir şey bu" dedi.

"Bana sürekli mobbing uyguluyorlar"

Sitede bazı kişiler tarafından kendisine mobbing ...

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
3 + 8 =