Şırnak   Valisi  Ali Hamza  Pehlivan   yeni  yıla 23. Piyade Tümen Komutanlığına bağlı Namazdağı üs bölgesinde nöbet tutan  Mehmetçik  ile girdi.

haber7
0

Vali  Pehlivan  , beraberinde Jandarma Komando Tugay Komutanı Alper Sır , İl Emniyet Müdürü Mustafa Emre Başbuğ ile önce  Şırnak  Devlet Hastanesi acil klinikliğinde yatan hastaları ziyaret etti.

Daha sonra Uludere , Cizre ve Siirt yolundaki güvenlik noktalarında görev yapan güvenlik kuvvetlerini ziyaret eden  Pehlivan  , polis ve askerlerin  yeni  yılını tebrik etti.

23. Piyade Tümen Komutanlığına bağlı Namazdağı üs bölgesine de geçen  Pehlivan  , burada nöbet tutan Mehmetçik ile  yeni   yılı  karşıladı.

Pehlivan ,  yeni   yılı  güvenlik güçlerini ziyaret ederek , geçirdiklerini belirterek , kentte görev yapan zabıta , polis , asker ve hastane çalışanlarıyla bir araya geldiklerini söyledi.

"Allah’a çok şükür yurdumuzun her bölgesinde olduğu gibi  Şırnak  ta da  yeni  yıla huzur ve güvenle giriyoruz. Vatandaşlarımızın huzur ve güvenli bir yıl geçirmeleri için bütün güvenlik güçlerimiz görevinin başında." diyen  Pehlivan  ,  yeni  yılın bütün vatandaşlara , ülkeye , bütün insanlığa huzur ve refah getirmesini diledi.

Daha sonra İçişleri Bakanı Süleyman Soylu ile telefon görüşmesi gerçekleştiren  Pehlivan  ,  yeni  yıla 1980 rakımlı Namazdağı üs bölgesinde Mehmetçik ile girdiklerini aktardı.

Bakan Soylu da güvenlik güçlerinin gözlerini kırpmadan ülke üzerinde hesabı olanlara gerekli cevabı verdiklerini ...

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
7 + 1 =