MasterChef  Türkiye'nin 29 Aralık Pazartesi tarihinde TV8 ekranlarında yayınlanan büyük finalinde Cemre ve Alican birinciliği hak kazanmak adına son defa ter döktü. Şimdiye kadar karşılaştığı tüm zorlu koşull

haber7
0

Yemek lezzeti ve sunumu noktasında deneyim/tecrübe sahibi birbirinden iddialı yarışmacı adaylarını aynı platform altında buluşturan  MasterChef  Türkiye nin görkemli büyük finali nihayet gerçekleşti. Alanında profesyonel şefler tarafından ince eleyip sık dokunarak seçilen yarışmacılar arasından Cemre Uyanık ve Alican Sabunsoy ikilisi  MasterChef  Türkiye de tüm güçlüklerin üstesinden gelip büyük finale kadar kalmayı başararak dikkatleri üzerinde topladı. 

Yarışmanın en başından itibaren yeteneklerini konuşturup kendilerine verilen en kısa süre içerisinde başarılı tabaklar ortaya çıkararak şeflerin favorileri arasına yerleşen  MasterChef  Türkiye yarışmacıları Cemre Uyanık ve Alican Sabunsoy galip gelebilmek için son kez kıyasıya rekabet etti. Büyük finale özel düzenlenen oyunlarda marifletlerini/hünerlerini bir kez daha sergileyerek hem ekran başındaki izleyicilerin hem de jüri üyelerinin takdirini ve beğenisini toplayan  MasterChef  Türkiye nin  birincisi   &   kazananı  kimdir? Final haftasında itibaren çeşitli oyunlarda jüri üyelerinden topladığı puanlarla iki isimden hangisinin yarışmada şampiyonluğa adını yazdırdığı belli oldu!

 

 

MASTERCHEF TÜRKİYE YARIŞMACISI CEMRE UYANIK KİMDİR? ASLEN NERELİ  &  KAÇ YAŞINDA...

- Tüm zorlu rakiplerini arkasında bırakarak bu sezonda ...

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
2 + 7 =