Gaziantep  Futbol Kulübü Teknik Direktörü  Marius   Sumudica  , rahatsızlığı nedeniyle bugün oynanacak olan Yeni Malatyaspor maçında takımının başında yer alamayacak.

haber7
0

Geçen hafta oynanan Kasımpaşa maçının ardından ülkesi Romanya ya giden ve burada rahatsızlanarak hastaneye kaldırılan  Gaziantep  Futbol Kulübü Teknik Direktörü  Marius   Sumudica  ya zatürre teşhisi konuldu.

Rahatsızlığı nedeniyle günlerdir Romanya da hastanede olan ve bu nedenle Türkiye ye dönemeyen  Sumudica  , bugün oynanacak olan Yeni Malatyaspor maçında takımının başında yer alamayacak.

Konu ile ilgili kırmızı-siyahlı kulüpten yapılan açıklamada , "Gaziantep Futbol Kulübümüzün başarılı Teknik Direktörü  Marius   Sumudica  nın geçtiğimiz günlerde yaşadığı zatürre rahatsızlığı sebebiyle , doktorlarından Yeni Malatyaspor karşılaşmasında takımının yanında olabilmesi adına olumlu bir rapor alınamamıştır. Teknik Direktörümüz  Marius   Sumudica  nın rahatsızlığı şiddetli bir şekilde devam etmiş olup , Yeni Malatyaspor karşılaşmasında kulübedeki görevini yapamayacaktır. Takımımız bu karşılaşmada yardımcı antrenörlerimizden Cristian Petre yönetiminde sahaya çıkacaktır. Teknik Direktörümüz  Marius   Sumudica  ya geçmiş olsun dileklerimizi iletir , bir an önce sağlığına kavuşmasını temenni ederiz" ifadelerine yer verildi.

.news-source-inline{margin-bottom: 20px;color: #A1A1A1;font-size: ...

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
1 + 1 =