Medipol Başakşehir teknik direktörü  Okan   Buruk  , 4-1 kazandıkları İstikbal Mobilya Kayserispor maçı sonrası konuştu.

haber7
0

İstikbal Mobilya Kayserispor u deplasmanda 4-1 yenen Medipol Başakşehir de Teknik Direktör  Okan   Buruk  , "Rakiplerin kaybettiği bir haftada kazanmayı düşünüyorduk.  Bizim  için  iyi  bir  galibiyet  oldu" dedi.

Maç sonunda düzenlenen basın toplantısında konuşan  Okan   Buruk  , "Rakiplerimizin puan kaybettiği haftada bu gün kazanmayı düşündük. Çok  iyi  başladık. Diziliş olarak ofansif bir kadro ile başladık. Maçın hemen başında 2-0 öne geçtik. Daha sonra Kayserispor üzerimize daha çok geldi. Gol ile daha çok cesaretlendi. İkinci yarı atılan 3 golden sonra daha da rahatladık. Bu bölümde  Bizim  de ataklarımız oldu. 4-1 kazandık. Güzel bir  galibiyet  oldu. Oyuncularımı ve Kayserisporlu futbolcuları tebrik ediyorum. Onlar da  iyi  oynadılar.  Bizim  için önemli bir 3 puan oldu" dedi.

.news-source-inline{margin-bottom: 20px;color: #A1A1A1;font-size: 15px; line-height: 15px;margin-top: 2px;font-family: "Gilroy Black" ,sans-serif;} .news-source-inline span { font-family: "Gilroy Bold" ,sans-serif; color: #7F7F7F;} KAYNAK: İHA

.yedigundem-title { font-size:20px ...

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
4 + 4 =