Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mustafa  Varank  , bugün Twitter hesabından yerli otomobilin brandalı fotoğrafını paylaştı. Yerli otomobilin yüksekliği sosyal medyada merak konusu olurken , konuyla ilgili yorum yapan bir Twitter kullanıcısına

haber7
0

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ın yerli otomobilin öngörülen tanıtım tarihini açıklamasının ardından , Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mustafa  Varank  da otomobilin brandalı fotoğrafını paylaştı. 

Cumhurbaşkanı Erdoğan , Malezya da gazetecilere yaptığı açıklamada , yerli otomobilin ön gösteriminin 27 Aralık Cuma günü Gebze de yapılmasının planlandığını ifade etti.

Bu açıklamanın ardından  Bakan   Varank  da sosyal medya hesabından ön gösterim araçlarının brandalı fotoğrafını paylaştı.

Paylaşımında yerli otomobilin prototipinin tanıtılmasının planlandığı tarih ile "TOGG" , "Bilişim Vadisi" ve "Milli Teknoloji Hamlesi" etiketlerine yer veren  Varank  , iki fotoğraf kullandı.

BAKAN  Varank   tan  ESPRİLİ YANIT: BÖYLE TEMENNİ Mİ  olur  YA!

Yerli otomobilin yüksekliği sosyal medyada tartışma konusu oldu. Çok sayıda sosyal medya kullanıcısı , yerli otomobilin SUV olacağını iddia ederken konuyla ilgili bir kullanıcı da "Umarım Mustafa Varank’ın boyu kısadır" yorumunda bulundu.

Bu yoruma  Bakan   Varank   tan   yanıt  gecikmedi. Varank , "Boyum zaten kısa da , böyle  temenni  mi  olur  ya :(" ifadelerini kullandı.

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
9 + 4 =