ING  Türkiye  GENEL   MÜDÜRÜ  Pınar  ABAY  , 1 Ocak 2020 itibarıyla geçerli olmak üzere  ING  Grubu’na Global İcra Kurulu Üyesi olarak atandı.  ING   GRUBU  40’tan fazla ülkede 38.4 milyon müşteriye hizmet

haber7
0

Abay , Global İcra Kurulu’nda; Hollanda , Belçika ve Lüksemburg ülkelerinden sorumlu olacak.   ING   GRUBU  CEO’su Ralph Hamers , “ING Türkiye’yi dijital ve inovatif bir organizasyona dönüştüren Abay’ın bankacılık sektörüne dair derin bilgisinin yanı sıra müşteri ve çalışan odağı tutkusu çok değerli katkı sağlayacak” dedi. Pınar  ABAY  da , yeni görevinin getirdiği sorumluluğa işaret ederek , “ING’nin , insanların iş ve özel hayatlarında her zaman bir adım önde olmaları amacına yürekten inanıyor , bu amaçla atılacak adımların parçası olmaktan gurur ve heyecan duyuyorum” dedi.

 

 

ING Türkiye  GENEL  Müdürü Pınar  ABAY  ,  ING  Grubu’na Global İcra Kurulu Üyesi olarak atandı.  ING   GRUBU  , insanların iş ve özel hayatlarında bir adım önde olmaları amacıyla 40’tan fazla ülkede 38.4 milyon müşteriye hizmet veriyor. Ataması Avrupa Merkez Bankası tarafından onaylanan  ABAY  , İcra Kurulu’ndaki yeni görevi kapsamında Hollanda , Belçika ve Lüksemburg ülkelerinden (Pazar Liderleri Bölgesi) sorumlu olacak.

ING Türkiye  GENEL  Müdürlüğü görevine yeni atamayla ilgili bilgilendirme ise en kısa zamanda yapılacak.

 

 

“DİJİTALLEŞME VE MÜŞTERİ ODAĞI TUTKUSU DEĞERLİ KATKI SAĞLAYACAK”

ING  GRUBU  CEO’su Ralph Hamers , Pınar Abay’ın yeni görevinden ötürü büyük memnuniyet duyduklarını söylerken , ...

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
1 + 1 =