Atıkların ve metal hurdaların Türkiye  Gümrük  bölgesine giriş işlemlerini gerçekleştirmeye yetkili yerlere Habur ve Ünye  Gümrük  müdürlükleri eklendi.

haber7
0

Ticaret Bakanlığının "Gümrük  Genel   Tebliği  nde  değişiklik  Yapılmasına Dair Tebliğ"i , Resmi Gazete de yayımlanarak , yürürlüğe girdi.

Buna göre , plastik ve kağıt atıkların gümrük bölgesinden giriş işlemleri Habur Gümrük Müdürlüğünden , kırpılmış atık lastiklerin gümrük bölgelerinden giriş işlemleri de Ünye Gümrük Müdürlüğünden yapılabilecek. Öte yandan , Habur Gümrük Müdürlüğünün sadece plastik ve kağıt atıkların giriş işlemlerini gerçekleştirmeye yetkili olduğuna ilişkin düzenleme de yürürlükten kaldırıldı.

.news-source-inline{margin-bottom: 20px;color: #A1A1A1;font-size: 15px; line-height: 15px;margin-top: 2px;font-family: "Gilroy Black" ,sans-serif;} .news-source-inline span { font-family: "Gilroy Bold" ,sans-serif; color: #7F7F7F;} KAYNAK: AA

.yedigundem-title { font-size:20px !important;border-top: solid 1px rgba display: block; padding-top: 20px; margin-bottom: 12px; } GÜNÜN ÖNEMLİ GELİŞMELERİ ...

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
9 + 2 =