Ağrı  Belediye Başkanı  Savcı   Sayan  , Belediye tarafından kullanılmak üzere hizmete konulan dolmuşta direksiyon başına geçerek , hem şoförlük yaptı hem de vatandaşların sorun ve sıkıntılarını dinleyerek sohbet etti.

haber7
0

Ağrı Belediye Başkanı  Savcı   Sayan  , Belediye tarafından hizmete sunulan dolmuşlarda şoför koltuğuna oturdu.

Otobüslerde şoför koltuğunda Belediye Başkanı  Savcı  Sayan’ı gören vatandaşlar yapılan hizmetlerden duydukları memnuniyeti dile getirdi. Öte yandan üniversite öğrencileri  dolmuş  fiyatlarını öğrenciler için 25 kuruşa indiren Başkan Sayan’a teşekkür etti. "Bu hizmetler bütün Türkiye’ye örnek olacak hizmetlerdir"

Ağrı Belediye Başkanı  Savcı   Sayan  , yaptığı açıklamada , “Ağrı’yı Doğu’nun parlayan yıldızı yapacağız” sözünü yerine getirmek için ilk adımı ulaşım hizmetlerinde attıklarını belirterek , "Boş zamanlarımızda şoförlük yapıyoruz. Öğrenci kardeşlerimizi taşıdık. Bu hizmetler  Ağrı  için önemli hizmetler. Bütün Türkiye’de örnek olacak hizmetlerdir. Biz yeni araç filomuzla vatandaşlarımıza hizmet etmeye çalışıyoruz. Biz bu hizmetlerimize devam ediyoruz. Sürekli bu şekilde kontrol ediyoruz. Ücretler konusunda da baya indirime gittik. Yetişkinler için 1 ,5 TL , Hastabüs 1 TL ve öğrencilerimiz ise 0.25 kuruştan yolculuk yapıyorlar. Dolayısıyla bu hem  Ağrı  için önemli bir hizmet hem de Ağrı’nın geleceği için önemli bir hizmet. Öğrencilerimiz ise bu hizmeti görünce tercihlerini üniversitemizden yana kullanacaklar.  Ağrı  onlar için bir cazibe merkezi olacak. İnşallah önümüzdeki yıl ...

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
2 + 8 =