İYİ Parti Grup Başkan Vekili Lütfü  Türkkan  , sosyal medya hesabından bir fotoğraf paylaşarak , ""Az evvel ziyaretçi sıralarında yer alan bu  Sarıklı   cübbeli  arkadaş kimdir acaba” dedi. O isimse Şehit Kay

haber7
0

TBMM Genel Kurul da bütçe görüşmeleri sürerken İYİ Parti Grup Başkan Vekili Lütfü Türkkan , sosyal medya hesabından dikkat çeken bir paylaşıma imza attı. sosyal medya hesabından bir fotoğraf paylaşarak , ""Az evvel ziyaretçi sıralarında yer alan bu  Sarıklı  cübbeli arkadaş kimdir acaba” dedi. O isimse Şehit Kaymakam Safitürk ün babası çıktı.

AK PARTİ MİLLETVEKİLİ BOYRAZ REZİL ETTİ

Türkkan a Ak Parti İstanbul Milletvekili Osman Boyraz şu sözlerle  tepki  gösterdi.

Bu kişi , Grandük Notoras’ın ; Latin külahı yerine tercih ettiği adalet ve merhamet remzi “Türk Sarığı”nın gerçek varisidir.

Bu Kişi , Bizans’ı fetheden ruhun , bu topraklardaki varlığımızın , dayandığımız , inandığımız ezeli ve ebedi kıymet ve kuvvetlerin yegane teminatı ve gerçek  Türk kimliğinin eli öpülesi aziz  bir temsilcisidir.

Bu Kişi , Kur’an tilavetleriyle dualarla açılan ilk meclisin ilk mebuslarından olan , Hoca Abdullah , Müftü Hulusi , Hoca Fehmi , Ahmet Nuri Efendilerin sahih varisi , gerçek evladıdır.

Bu Kişi , “Bayrakları bayrak  yapan  üstündeki kandır; Toprak eğer uğrunda ölen varsa vatandır.”  Deyip  kanını toprağa katan ve bu toprakları vatan  yapan  ...

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
4 + 6 =