TV8 ekranlarında finale doğru adım adım adım yaklaşırken  MasterChef  Türkiye'nin bu  haftaki  konuk jüri üyesi olarak Konyaspor Teknik Direktörü  Aykut   Kocaman  ağırlandı.  MasterChef  Türkiye yarışmacılarının su

haber7
0

TV8 ekranlarında iddialı ve deneyimli yarışmacıların yemek alanındaki yüksek performanslarını ortaya koyduğu  MasterChef  Türkiye programının son bölümünün çekimleri Konya da gerçekleştirildi.  MasterChef  Türkiye de final için geri sayım başlayıp heyecan düzeyi en üst seviyeye gelmişken yarışmanın bu  haftaki  konuk jürisi olarak Konyaspor Teknik Direktörü  Aykut   Kocaman  yerini aldı.

MasterChef Türkiye nin eleme gecesinde nefesler tutulmuşken bu heyecanlı atmosfere  Aykut   Kocaman  da ortak olup birbirinden dişli yarışmacıların yemeklerini tadarak puanlama gerçekleştirdi.  MasterChef  Türkiye ye  Aykut   Kocaman  ın davetli olması programın ambiyansını bir anda değiştirerek keyifli ve bol kahkahalı dakikalar yaşandı. Bir yandan kendisine sunulan yemeklerin tadını değerlendiren diğer yandan da şeflerle eğlenceli bir sohbette bulunan  Aykut   Kocaman  Konyaspor forması hediye etti.

Tüm bu gelişmelerin yanı sıra Aykut  Kocaman  ın program sırasında sarf ettiği Esas Kaybetmek Vazgeçmektir sözü bilhassa sosyal mecrada geniş bir yankı uyandırdı.

Yedi Gündem Abone Ol

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
4 + 4 =