Edirne'de minibüsteki yolculara ve kaldırımda yürüyen kadınlara sinek ilacıyla saldıran ve 3 kişinin yaralanmasına neden olan zanlıya yönelik  operasyon  düzenlendi. Saldırganın  metruk  binalarda kaldığının tespit

haber7
0

Edirne’de minibüsteki yolculara ve kaldırımda yürüyen kadınlara sinek ilacıyla saldıran ve 3 kadının yaralanmasına neden olan Cezayir uyruklu olduğu belirlenen saldırganın  metruk  binalarda kaldığının tespit edilmesi üzerine Özel Harekat Polisleri  operasyon  düzenledi. 

Edirne’de geçtiğimiz 2 Aralık 2019 tarihinde , 19 yaşındaki üniversite öğrencisi A.Y.Ö’ye , 1 saat sonra  Edirne  Toplu Ulaşım Sistemine ait minibüsteki yaşlı kadına , ardından da kaldırımda yürüyen genç kıza yanında bulunan sinek ilacını yüzlerine atmak suretiyle saldıran ve kadınları hafif yaralayan saldırganın o dehşet anları güvenlik kameralarına yansıdı. Görüntülerde , anne ve kızın kaldırımda yürüdüğü görülüyor. Bu sırada erkek bir şahsın anne ve kızın yanına gelip elinde bulunan maddeyi kızın yüzüne attığı ve etrafta panik ve telaş anları güvenlik kamerasına yansıyor. İkinci saldırı olayı da güvenlik kameralarına saniye saniye yansıdı. Görüntülerde , genç kızların kaldırımda yürüdüğü ve saldırganın sıvıyı atıp hızlıca bölgeden uzaklaştığı görülüyor.  Edirne  Toplu Ulaşım Sistemine ait minibüste yolculara sıvıyı attıktan sonra şahsın durakta indiği ve elinde bulunan şişeyi yola attığı üçüncü saldırı da güvenlik kamerası tarafından saniye saniye kaydedildi.

ÖZEL HAREKATTAN ...

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
9 + 5 =