Cumhurbaşkanı  Erdoğan  , Diyarbakır'daki  evlat   nöbetindeki   annelere  ilişkin "Bu  duruş   çok   asil  bir duruş. Anne kimdir , anne nedir diye tanımlayacak olursanız işte anne budur. O ahlaksızların kaçırılanlara karşı t

haber7
0

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip  Erdoğan  , TRT ortak yayınında gündeme ilişkin soruları yanıtlıyor.

 

 

Cumhurbaşkanı  Erdoğan  , Diyarbakır HDP İl Başkanlığı Binası önünde  evlat  nöbetindeki ailelerle ilgili soruya da yanıt verdi.  Erdoğan  ,  evlat  nöbetindeki annelerle ilgili soruya şu şekilde cevap verdi:

"Bu  duruş  çok  asil  bir duruş. Anne kimdir , anne nedir diye tanımlayacak olursanız işte anne budur. O ahlaksızların kaçırılanlara karşı tavırlarını da gördük. Annelerden daha farklı bir yaklaşım beklenebilir mi? Parlamentoda kuru sıkı atanlar önce bunun hesabını verin. Şimdi ili terk ettiniz , niye terk ettiniz kaçacak delik arıyorsunuz. Bunlar da inlere girecekler. 

 

 

İki gün sonra 100 gün olacak. Temennim odur ki inşallah çok daha fazla ilerlemeden burada geri sayım başlar. İnşallah anneler yavrularına kavuşurlar. Biz de elimizden ne geliyorsa her türlü tedbiri alıyoruz , adımları da atıyoruz."

Yedi Gündem Abone Ol

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
7 + 8 =