Galatasaraylı futbolcu  Emre   Mor  , takımın daha güçlü geri döneceğine ve güzel günlerin yakın olduğuna inandığını söyledi.

haber7
0

Galatasaray ın sezon başında kiralık olarak Celta Vigo dan kadrosuna kattığı  Emre   Mor  , sosyal medya hesabı üzerinden açıklama yaptı.

Zor bir dönemden geçtiklerinin altını çizen  Mor  , şu ifadeleri kullandı: "Son zamanlarda hem bireysel olarak hem takım olarak da zor bir dönem geçirdik. Kendi performansımın iyi olmadığının da farkındayım. Takımın daha güçlü geri döneceğine ve güzel günlerin yakın olduğuna inanıyorum. Sizlerin güvenini kazanmak ve beklentisini karşılamak için çalışmaktan asla vazgeçmeyeceğim.  Adımın  geçtiği saha dışı haberler gerçeği yansıtmıyor. Artık ağzımı açmadığım her konu sizin için doğru olduğu anlamına gelmemeli. Ben sadece futboluma konsantreyim. Bu takım için bir şeyler başarmaktan asla geri durmayacağım."

.yedigundem-title { font-size:20px !important;border-top: solid 1px rgba display: block; padding-top: 20px; margin-bottom: 12px; } GÜNÜN ÖNEMLİ GELİŞMELERİ

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
8 + 6 =