Etiketler:

 Garanti  BBVA , ilk  evini  almak amacıyla konut kredisi kullanan müşterilerine ev hediyesi olarak  300  TL  bonus  veriyor.

haber7
0

Garanti BBVA dan yapılan açıklamaya göre , 31 Aralık 2019 a kadar  Garanti  BBVA Mortgage dan 50 bin ila 100 bin TL arasında konut kredisi kullanan ilk bin kişiye  300  TL  bonus  hediye edilecek.

 

 

Garanti  bonus  , Money  bonus  ,  bonus  Flexi , Flexi kartlarının dahil olduğu kampanya kapsamında konut kredisi kullanmak isteyenler ,  Garanti  BBVA şubelerinden , garantimortgage.com sitesinden ve 444 3846- 444 EVİM telefon hattından başvuruda bulunabilecek.

Açıklamada görüşlerine yer verilen  Garanti  BBVA Mortgage Genel Müdürü Murat Atay , şunları kaydetti:

 

 

"Günümüzde konut kredisi kullananların büyük bölümünü ilk  evini  satın almak isteyenlerin oluşturduğunu gözlemliyoruz. Bu nedenle ev sahibi olurken  Garanti  BBVA Mortgage ın avantajlı faiz oranları ve kredi seçeneklerini tercih eden müşterilerimize bir ev hediyesi vermek istedik. 1 ay sürecek kampanya kapsamında  300  TL  bonus  hediye ederek ev ihtiyaçlarına küçük bir katkıda bulunuyoruz. Önümüzdeki dönemde farklı kampanya ve fırsatlarla ev sahibi olan müşterilerimizin yanında olmaya devam edeceğiz."

.news-source-inline{margin-bottom: 20px;color: #A1A1A1;font-size: 15px; line-height: 15px;margin-top: 2px;font-family: "Gilroy Black" ,sans-serif;} .news-source-inline ...

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
9 + 4 =