Fenerbahçe'de başkan  Ali   Koç  ve futbolcular Gülseren Özdemir Özel Eğitim Uygulama Okulu'nu  ziyaret  etti.

haber7
0

Fenerbahçe Kulübü Başkanı  Ali  Koç ile sarı-lacivertli futbolcular Emre Belözoğlu ve Vedat Muric , Türkiye Futbol Federasyonu Başkanı Nihat Özdemir tarafından vefat eden eşi Gülseren Özdemir anısına yaptırılan Gülseren Özdemir Özel Eğitim Uygulama Okulunu  ziyaret  etti.

Sarı-lacivertli kulüpten yapılan açıklamaya göre , ziyarette Küçükçekmece Kaymakamı Turan Bedirhanoğlu , Sermaye Piyasası Kurulu (SPK) Başkanı  Ali  Fuat Taşkesenlioğlu , okul müdürü Mehmet Akıncı ile Nihat Özdemir in kızı Ebru Özdemir ve oğlu Batuhan Özdemir de yer aldı.

Ali Koç , ziyarette tüm çocuklara isimlerinin yazılı olduğu forma hediye etti. Etkinliğe katılanlar daha sonra okulu gezerek öğrencilerle sohbet etti ve fotoğraf çektirdi.

Okulun yapımında emeği geçenlere teşekkür eden  Ali  Koç , Gülseren Özdemir i , anısına yapılan okulu  ziyaret  ederek tekrardan andıklarını dile getirdi.

Koç , öğrencileri sahalarında yapacakları bir maça da davet etti.

.news-source-inline{margin-bottom: 20px;color: #A1A1A1;font-size: 15px; line-height: 15px;margin-top: 2px;font-family: "Gilroy Black" ,sans-serif;} .news-source-inline span { font-family: "Gilroy Bold" ,sans-serif; color: #7F7F7F;} KAYNAK: ...

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
6 + 1 =