İngiliz  ajan  James Gustaf Edward Le Mesurier'in ölümündeki sırra ilişkin önemli görüntüler ortaya çıktı. Türkiye'de  ölü   bulunan  İngiliz ajanın eşinin çelişkili ifadeleri ka

haber7
0

Suriye de faaliyet gösteren Beyaz Miğferliler in (White Helmets) kurucusu ve İngiliz istihbarat teşkilatı MI6 in eski ajanı James Gustaf Edward Le Mesurier , 11 Kasım tarihinde Türkiye de ölü bulunmuştu.

Ajanın ölümüyle ilgili sır perdesi ise henüz aralanmış değil. Ortaya çıkan  yeni  görüntüler kafalardaki soru işaretlerini daha da arttırdı.

ORTAYA ÇIKAN YENİ GÖRÜNTÜLER ORTALIĞI KARIŞTIRDI

Sabah gazetesinde yer alan habere göre; bu iki görüntü ile ilgili en dikkat çekici ayrıntı , Le Mesurier in (eşinin uyuduğu yönündeki ifadelerinin aksine) tekel bayisine girdiği kıyafetle ölü bulunduğu andaki kıyafetlerinin aynı olması. İngiliz  ajan  , tekel bayisine kolları katlanmış beyaz bir gömlek , krem rengi pantolon , kahverengi bir kemer ve yine krem rengi bir ayakkabı ile giriyor. Kolunda tahmini değeri 80 bin dolar olan Rolex marka pahalı bir saat var.

EŞİNİN İFADESİNDEKİ ÇELİŞKİ

Le Mesurier in üzerindeki kıyafetler de birebir aynı. Tek fark , İngiliz ajanın ayağında ayakkabılarının olmaması. Oysa Le Mesurier in eşi İsveç uyruklu Emma Hedvig Christina Winberg , polise verdiği ifadede eşinin eve geldikten sonra uyku ilacı alıp uyuduğunu söylemişti. Görüntüler ...

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
7 + 2 =