TÜBİTAK  ,  yetiştirmek   üzere   personel   alımı  yapacak. Savunma Sanayii Araştirma Ve Geliştirme Enstitüsü bünyesinde lisans öğrenimine devam eden öğrenciler arasından seçilecek  Aday  Araştırmacıları , lisan

haber7
0

TÜBİTAKSavunma Sanayii Araştirma Ve Geliştirme Enstitüsü nde kısmi süreli 44 Aday Araştırmacı  alımı  yapacak. Lisans öğrenimine devam edene geçlerin arasında seçilecek olan adaylar , Savunma Sanayii Araştirma Ve Geliştirme Enstitüsü bünyesinde yetiştirilmek üzere seçilecek. Seçilen adaylar mesleki uygulama yaparak nitelikli Ar-Ge personeli olurken sonrasında tam zamanlı çalışma imkanına sahip olacak. Kısacası TÜBİTAK lisans eğitimi gören 44 genci kendi bünyesinde çalışabilecek donanımlı bir  personel  yetiştirmek üzere 44 Aday Araştırmacı alacak. Peki TÜBİTAK Aday Araştırmacısı olmanın  şartları  neler? Nasıl başvuru yapılır?

TÜBİTAK IN  personel  ALIMI YAPACAĞI ALANLAR VE KONTENJANLARI

TÜBİTAK ın  Aday   Araştırmacı   alımı  yapacağı personellerin tamamı Ankara da görev yapacak.

İşte  personel   alımı  yapılacak alanlar ve kontenjanları ve özel koşulları:

Bilgi İşlem ve Bilgi Güvenliği: 1 özeli Koşulları: Yükseköğretim kurumlarının en az dört yıllık lisans eğitimi veren Bilgisayar Mühendisliği Bölümünün 4. sınıfında öğrenim görüyor olmak.

Elektronik tasarım: 5 Yükseköğretim kurumlarının en az dört yıllık ...

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
8 + 9 =