Süper Lig'İn 14. haftasında Beşiktaş'ı konuk eden Kasımpaşa'da Karim Hafez 15. dakikada  kırmızı   kart  gördü. Rıdvan Dilmen ve Erman Toroğlu , hakemin bu kararını değerlendirdi.

haber7
0

NTV de kararı yorumlayan Rıdvan Dilmen: "Kim ne derse desin , hangi hakem ne derse desin ,  Kasımpaşa  nın pozisyonu  kırmızı   kart  değil. Bariz gol şansı falan yok. Atiba değil de Usain Bolt olsa , o topa yetişemez." sözlerini kullandı.

 

 

Erman Toroğlu ise; "Kasımpaşalı Karim Hafez e gösterilen  kırmızı   kart  yanlış karar. Beşiktaşlı oyuncu topa dokunuyor. Topa vurduktan sonra Kasımpaşalı oyuncu kayarak geliyor. Atiba da Kasımpaşalı oyuncunun üzerinden atlamak isterken Hafez ona dokunuyor. Şimdi kural şu , Atiba ayağından açtığı o topa yetişebilir mi? Yetişebilirse  kırmızı  , yetişemezse sarı kart. Bence yetişemezdi.  hatalı  bir  kırmızı  oldu. Sarı  kart  çıkmalıydı" dedi.

 

 

.yedigundem-title { font-size:20px !important;border-top: solid 1px rgba display: block; padding-top: 20px; margin-bottom: 12px; } GÜNÜN ÖNEMLİ GELİŞMELERİ

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
5 + 1 =