Cumhurbaşkanı  Recep Tayyip Erdoğan'ın , kendisine ikram edilen  Kastamonu  pastırmasını yedikten sonra , "Mantıda Kayseri , pastırmada Kastamonu" demesi üzerine  Kastamonu   pastırmasına  talepler bir anda arttı.

haber7
0

Ünlü gurme Vedat Milor dan sonra Cumhurbaşkanı Erdoğan ın da lezzetini beğendiği Kastamonu pastırması üreticisinin yüzünü güldürdü.  Kastamonu  Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Oğuz Fındıkoğlu ,  Cumhurbaşkanı   Erdoğan  ın sözlerinin ardından  Kastamonu   pastırmasına  yönelik taleplerin arttığını açıkladı.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip  Erdoğan  , partisinin genel merkezinde düzenlenen Genişletilmiş İl Başkanları toplantısının ardından kendisine ikram edilen  Kastamonu  pastırmasını yedikten sonra , Kayserili olan AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Özhaseki ye takılarak , "Kastamonu pastırması daha iyi" demişti.  Cumhurbaşkanı   Erdoğan  ın , "Mantıda Kayseri , pastırmada Kastamonu" demesi üzerine  Kastamonu   pastırmasına  özellikle il dışından  talep  arttı. Pastırma üreticileri , pastırmaya yönelik talebin arttığını ve bundan dolayı da memnuniyet duyduklarını söyledi.

"TALEPLER ARTTI"

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip  Erdoğan  ın geçtiğimiz günlerde  Kastamonu  pastırmasından övgüyle bahsetmesi ve lezzetini beğenmesinin memnuniyet verici olduğunu belirten  Kastamonu  Ticaret ve Sanayi Odası (KATSO) Başkanı Oğuz Fındıkoğlu , "Çünkü  Kastamonu  pastırmamız bu övgüyü fazlasıyla hak ediyor. Cumhurbaşkanımızın açıklamasından sonra pastırmamıza yönelik talepler hızla ...

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
6 + 7 =