Diyanet İşleri Başkanı  Erbaş  , minaresi kütüphane ve seyir terası olarak tasarlanan  Beykoz   Karlıtepe   Merkez  Camisi'ni ziyarette bulundu.

haber7
0

Diyanet İşleri Başkanı Ali  Erbaş  , minaresi kütüphane ve seyir terası olarak tasarlanan  Beykoz   Karlıtepe   Merkez   Camisi  ni  ziyaret  etti.

Diyanet İşleri Başkanı Prof. Dr. Ali  Erbaş  sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda , "İlim ve ahlak , marifet ve hikmet , edep ve muaşeretin insanlığa taşındığı camilerimizden biri olan  Beykoz   Karlıtepe   Merkez  Camii ve kütüphanesi , güzel bir eser olmuş. Çocuklarımızı , gençlerimizi , tüm vatandaşlarımızı camimize ve kütüphanesine bekliyoruz." ifadelerini kullandı.

Karlıtepe  Merkez   Camisi  Vakfı Başkanı Hüseyin Kurt da Diyanet İşleri Başkanı  Erbaş  ın camiyi ziyaretinden onur duyduklarını belirterek , "Diyanet İşleri Başkanımız gerek camimizi , gerek minare içerisinde oluşturduğumuz kütüphanemizle ilgili çok olumlu görüş belirtti ve övgüyle bahsetti." dedi. 

Beykoz  Karlıtepe   Merkez   Camisi  nin kütüphane ve seyir terası olarak kullanılan minaresi , eşsiz İstanbul manzarası ile vatandaşlara hizmet veriyor. Yapımı 2018 de tamamlanan , seyir terası şeklinde inşa edilen minare tasarımıyla dikkati çekiyor.

Yedi Gündem Abone Ol

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
4 + 8 =