Dün Erzurum'da 'Türkiye için Değişim Başlıyor' programına katılan  Bakan  Albayrak'a ilgi yoğundu.  Bakan   Albayrak  , Twitter'dan  Erzurum  ziyareti için  özel  hazırlanmış bir video yayınlayarak te

haber7
0

Hazine ve Maliye Bakanı Berat  Albayrak  , dün Türkiye için Değişim Başlıyor ,  Erzurum  İş Dünyası Buluşması na katıldı.  Erzurum  Ticaret ve Sanayi Odası nın konferans salonunda iş insanlarına hitap eden  Bakan   Albayrak  , eylül ayında başlattıkları değişim ve dönüşümü anlatmak için tura çıktıklarını ,  Erzurum  un da 7 nci durakları olduğunu söyledi. Her hafta en az 2 ile gittiklerini belirten  Albayrak  , iş dünyasıyla sohbet ederek , sorunları görüştüklerini kaydetti.

Türkiye ekonomisinin her alanda büyük potansiyele sahip olduğunu belirten  Albayrak  , 17 yılda bu potansiyeli zaman zaman arzu ettikleri şekilde harekete geçirdiklerini; ancak son dönemde karşı karşıya kalınan saldırı ve sınamalar nedeniyle kesintiye uğradığını vurguladı.  Bakan   Albayrak  , Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ın liderliği ve milletin desteği ile son 6 yıldır saldırıları boşa çıkardıklarını söyledi.

İLGİ YOĞUNDU

Erzurum ziyareti kapsamında iş insanlarına hitap eden , esnaf ziyaretleri gerçekleştiren ve vatandaşlarla sohbet eden  Bakan   Albayrak  a ilgi hayli yoğundu.

"TEŞEKKÜRLER ERZURUM"

Bakan  Albayrak  ,  Erzurum  halkının ilgisini karşılıksız bırakmadı. Twitter hesabından  Erzurum  ziyareti sırasında yaşanan anların ...

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
7 + 9 =