Yeni Malatyaspor Kulübü Başkanı  Adil   Gevrek  , Süper Lig'de devre arasına kadar oynayacakları tüm maçları kazanmak istediklerini söyledi.

haber7
0

Adil  Gevrek  , yönetim kurulu üyeleriyle birlikte kentteki bir otelde basın toplantısı düzenleyip , hayata geçirmeyi planladıkları ve içerisinde antrenman sahaları ile konaklama yerleri de bulunan "Futbol Köyü" projesini gazetecilere detaylı olarak anlattı.

Basın mensuplarının ara  transfer  dönemine yönelik çalışmalar hakkında yönelttiği soruları yanıtlayan  Gevrek  , şunları kaydetti:

"Önümüzdeki 4 maçı kazanmak istiyoruz. Şu an transferi konuşmak doğru olmaz. Tabii ki devre arasında en iyi giden takımlar bile  transfer  yapmak için uğraşıyor. Bu futbolun içerisinde olan bir şey.  transfer  nasıl ki yapılıyorsa , ayrılan da olabilir. Bunu konuşmak için doğru zaman değil. Devre arası geldiğinde teknik heyetle oturulur ve konuşulur. Şimdi cevap vermek doğru olmaz. Önümüzde 4 hafta var. Bu süreci en güzel şekilde değerlendirip , toplayabildiğimiz kadar puan toplamaya çalışacağız. Devre arası transfer döneminde tasarruflarımız olacak."

.news-source-inline{margin-bottom: 20px;color: #A1A1A1;font-size: 15px; line-height: 15px;margin-top: 2px;font-family: "Gilroy Black" ,sans-serif;} .news-source-inline span { font-family: "Gilroy Bold" ,sans-serif; color: #7F7F7F;} KAYNAK: ...

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
2 + 6 =