Almanya'nın Duisburg şehrinde  Eşi  Mine O.'nun kaybolduğu gerekçesiyle 7 Eylül'de polise başvuruda bulunan Ercan E. ,  Eşi  Mine'yi öldürdüğünü  itiraf  etti. 3 ay sonra , dün gece cansız bede

haber7
0

Almanya’nın Duisburg şehrinde 7 Eylül’de kaybolan ve kocası Ercan E.’nin 20 Ekim tarihinde polise kayıp başvurusunda bulunmasının ardından aranmaya başlanan 26 yaşındaki Mine O.’nun dün gece  cesedi  bulundu. Alman basınında yer alan haberlere göre , Mine O. yu , kocasının öldürdüğü ve ormanlık alana gömdüğünü  itiraf  ettiği belirtildi.

Kaybolan Mine O.’yu uzun süredir arayan Alman polisi , gelen bir ihbar üzerine ailenin garajında arama yaptı. Polis , aylardır ortalıkta olmayan Mine O.’ya ait kıyafetler ve cep telefonunu garajda görünce , zaten şüpheli olarak takip edilen koca Ercan E. yi gözaltına aldı. Gece yarısına kadar süren ifadede Ercan E.’nin  Eşi  Mine O.’yu öldürdüğünü ve cesedini de Untermaiderich semtinde bir okulun yanında bulunan ormanlık alana gömdüğünü polislere anlattığı kaydedildi. Ceset üzerine yapılacak otopsinin ardından 26 yaşındaki Mine O.’nun nasıl öldürüldüğünün ortaya çıkması bekleniyor. 

Duisburg Polisi , Mine O. olayı ile ilgili bilgisi olan vatandaşların en yakın polis birimine bilgi vermelerini bekliyor.

KADIN CİNAYETLERİ DURMAK BİLMİYOR

Eskişehir’de Ayşe Tuba Arslan , eski  Eşi  tarafından öldürülmüş , Arslan son bir yılda tam 23 suç duyurusunda bulunduğu ve hepsinin takipsizlikle sonuçlandığı ortaya çıkmıştı. Anestezi ...

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
7 + 4 =