Etiketler:

Gece saatlerinde Bolu’da korkutan bir  deprem  meydana geldi. Boğaziçi Üniversitesi Kandilli Rasathanesi ve  deprem  Araştırma Enstitüsü'nün verilerine göre , saat 01:36'de Bolu'nun merkez ilçesi K

haber7
0

Bolu’da , saat 01.30 sıralarında , Afet ve Acil Durum Yönetimi Başkanlığı’nın verilerine göre merkez üssü Bolu’nun Kızılağıl köyü olan 3.6 şiddetinde deprem meydana geldi.

 

 

Kent merkezinde hissedilen  deprem  nedeniyle büyük bir korkuyla evlerinden çıkan vatandaşlar , araçlarına binerek meydanlarda toplandı. Depremde herhangi bir can yada mal kaybı yaşanmadı. 

Depremi hisseden vatandaşlardan Utku Cihan , “Bolu  deprem  bölgesi.Bu gece olan  deprem  oldukça korkuttu. İlk 3-4 saniyesi çok sallandı. Kısa süreli bir depremdi ama Allah’a şükür gerisi gelmedi” dedi.

 

 

Bolu Abant İzzet Baysal Üniversitesi’nde öğrenci olan Sefa Can Cesur ise , “Önce cam sallandı. Sonra pat diye bir ses çıktı. Ev arkadaşlarımızla film izliyorduk. Korktuk ve ayakkabılarımızı giyerek dışarı çıktık” şeklinde konuştu.

BİR  deprem  DAHA

Kandilli Rasathanesi nde yer alan bilgilere göre  Bolu  da saat 5.32 de 3.0 büyüklüğünde bir  deprem  daha meydana geldi.

Yedi Gündem Abone Ol

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
1 + 3 =