Almanya'da 7 Eylül'de kaybolan ve cansız bedeni ormanda  bulunan  hemşire Mine O.'nun eşi sorgulanmak üzere  gözaltına  alındı.

haber7
0

Almanya’nın Kuzey Ren Vestfalya eyaletine bağlı Duisburg kentinde 7 Eylül den beri kayıp olan hemşire Mine O.’nun (26) cansız bedeli  Ormanlık   alanda  gömülü halde bulundu. 5 yaşında bir çocuk annesi olan Mine nin cesedinde yapılacak detaylı incelemenin ardından ölüm nedeninin belirleneceği ifade edildi.

 

 

Olayla ilgili olarak bilgi sahibi olanların polise müracaat ederek yardımcı olmalarını isteyen Duisburg polisi , Mine’nin  kocası  Ercan’ı sorgulamak amacıyla gözaltına aldı.

7 Eylül de aksam saatlerinde Duisburg kentinin Kasslerfeld bölgesine giden ve uzun zamandır Almanya’da yaşamayan bir arkadaşında kalmak üzere evinden ayrılan Mine O.’dan bu zamana kadar haber alınamamış , polis  hemşirenin  hayatından endişe edildiği için kayıplar listesinde resmini yayınlayarak bulunması için çalışma başlatmıştı.

 

 

.news-source-inline{margin-bottom: 20px;color: #A1A1A1;font-size: 15px; line-height: 15px;margin-top: 2px;font-family: "Gilroy Black" ,sans-serif;} .news-source-inline span { font-family: "Gilroy Bold" ,sans-serif; color: #7F7F7F;} KAYNAK: İHA Yedi Gündem Abone Ol

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
8 + 6 =