Renault'tan yapılan açıklamaya göre , B-SUV lideri  Captur  , en üst seviyede aktif ve pasif güvenlik sunuyor. Kasım 2019'da yenilenen  Captur  , en son nesil  Euro   NCAP  güvenlik testlerinden maksimum puan olan 5 yıldızı

haber7
0

Yeni  Captur  , yolcu ve yaya güvenliğinin yanı sıra eksiksiz Sürüşe Yardımcı Destek Sistemleri (ADAS) konusunda da tüm kabiliyetini ortaya koydu.

Euro  NCAP  testlerinden beş  yıldız  alan Yeni Clio gibi ittifakın yeni platformu CMF-B’yi kullanan Yeni  Captur  , güçlendirilmiş karoserisi , yolcuların tamamına optimum destek sağlayan geliştirilmiş koltuk yapısı ve aktif gergili , yük sınırlayıcı emniyet kemerleri ile öne çıkıyor.

Renault tarafından desteklenen Fix4sure teknolojisi , mükemmel yolcu güvenliği sağlıyor ve kaymaya bağlı yaralanmaları önlüyor. Ayrıca Yeni Captur’ün gelişmiş tasarımı sayesinde , arka koltuklara her tip çocuk koltuğu isofix ve I-size sistemiyle yerleştirilebiliyor. Yandan darbelerde ise arka yolcular için geliştirilmiş kafa koruması sağlanıyor.

Yeni  Captur  , zengin donanım seviyesine sahip. 6 adet hava yastığı , acil durum fren destekli ABS , bir kamera ve radar (bu ekipmanlar şeritte kalma yardımı , hız uyarılı trafik işareti tanıma özelliği , güvenli mesafe uyarısı ve acil durum fren destek sistemi gibi sistemlerin çalışmasına olanak sağlıyor) , hız ayar ve sınırlayıcı , beş koltukta da emniyet kemeri hatırlatıcısı ve acil durum arama.

Ayrıca standart olarak sunulan 360 derece kamera , yüzde 100 LED ön farlar , otomatik kısa/uzun far ve kendiliğinden kararan iç dikiz aynası , daha güvenli ...

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
7 + 1 =