Fenerbahçe'nin eski başkanlarından  Ali   Şen  , ''Fenerbahçe'de tribünde olan , evinde oturan mutlaka ama mutlaka 'pardon' demeden bu yıl şampiyonluğu bekliyor" dedi.

haber7
0

Fenerbahçe nin eski başkanlarından  Ali   Şen  , Sarıyer Kulübü eski genel kaptanı Eyüp Odabaşı nı anma yemeğinde konuştu.

Bu yıl Fenerbahçe de herkesin şampiyonluğu beklediğini vurgulayan  Şen  , "Şampiyonluk beklentisi her yıldan daha fazla çünkü bu 7 nci yıl , 6 yıl şampiyon olamadık. Fenerbahçe de tribünde olan , evinde oturan mutlaka ama mutlaka pardon demeden bu yıl şampiyonluğu bekliyor. Galatasaray geçen sene duble yaptı. Bu sene ligi 5 inci de bitirse eh olabilir diyebiliriz çünkü geçen sene başarıları var. Bizim artık ee demeye , başkanın da yönetimin de antrenörün de pek hakkı yok" diye konuştu.

Ersun Yanal ı severim

Fenerbahçe Teknik Direktörü Ersun Yanal hakkında da görüşlerini paylaşan  Ali   Şen  , "Fenerbahçe de iyi bir kadro ve oyuncular var. Bu oyuncuları iyi bir takım haline getirecek olan da antrenör. Ersun Yanal ı severim. Kendisini ilk başladığı Manisa dan bu yana takip ederim ama bu takımdan , bu futbolculardan iyi bir kadro kurması lazım. Kurmasını bekliyoruz. Bunun pardonu yok" ifadelerini kullandı.

 Ali  Koç un takımı şampiyon yapmasını bekliyoruz

Fenerbahçe Başkanı  Ali  Koç un en büyük destekçilerinden biri olduğunu sözlerine ekleyen  Ali   Şen  , "Ali Koç u çok iyi değerlendiriyoruz. ...

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
7 + 4 =