Arap  basınında çıkan haberlere göre; Belhanda hem Babel hem de taraftarla kavgalı olduğu için ocak ayında ayrılmak istiyor.

haber7
0

Sarı kırmızılı taraftarların hedefindeki isimlerden biri olan Belhanda yla ilgili çarpıcı bir iddia geldi. Arap basınında çıkan haberlere göre; Belhanda ve Babel arasında bir kavga yaşandı. Ancak bunun sebebi belirtilmedi. Ayrıca G.Saray taraftarlarıyla da arası bozuk olan Faslı orta sahanın , ocak ayındaki ara transfer döneminde takımda kalmak istemediği iddia edildi. Ayrılığın önünde ise büyük bir problem bulunuyor. Faslı futbolcunun  Arap  kulüplerinden çok yüksek yıllık ücretler talep ettiği kaydedildi. G.Saray dan yaklaşık 3.5 milyon euro kazanan 29 yaşındaki orta saha oyuncusunun  Arap  ekiplerinden senelik 6-7 milyon euro civarında garanti ücret istediği yazıldı. Bunun yanı sıra G.Saray la mukavelesi devam ettiği için kulübe de bonservis bedeli ödenmesi gerekecek. Üst üste yaşanılan 2 şampiyonluk sonrasında işler kötüye gitti. (Akşam)

 

 

.yedigundem-title { font-size:20px !important;border-top: solid 1px rgba display: block; padding-top: 20px; margin-bottom: 12px; } GÜNÜN ÖNEMLİ GELİŞMELERİ ...

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
8 + 9 =