İngiliz   The   Times  yayınladığı bir makalede , Yunanistan'ın Girit Adasını keşif uçakları/drone ve özel kuvvetler ile donattığını bunun nedeninin ise "Türkiye tarafından gelecek bir saldırı korkusu" olduğu be

haber7
0

Suriye nin kuzeydoğusundaki terör yapılanmasına büyük darbe vuran Türkiye , Doğu Akdeniz de tarihi bir adım daha atmış , Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ile Libya Ulusal Mutabakat Hükümeti (UMH) Başkanlık Konseyi Başkanı Fayez Al Sarraj "Deniz Yetki Alanlarının Sınırlandırılmasına İlişkin Mutabakat Muhtırası" imzalamıştı.

Anlaşmanın ardından bölgede planları bozulan bazı ülkeler Türkiye ye karşı harekete geçmişti.

Son Dakika... Tehdit: Türkiye ye karşı her türlü silahı kullanacağız

İNGİLİZLERDEN ÇİRKİN HABER

İngiliz  The   Times  gazetesi Türkiye karşıtı çirkin bir habere imza attı. Haberde , Yunanistan ın Girit Adasını Türkiye den korumak için adaya özel kuvvetler , silahlı drone lar ve gözlem uçakları gönderdiğini yazdı.

Ancak masa başı yazılmış ve Türkiye yi karalamaya çalışan habere çok sayıda tepki geldi. Yaptıkları hatanın farkına varan gazete saatler sonra makaleyi siteden kaldırdı.

.news-source-inline{margin-bottom: 20px;color: #A1A1A1;font-size: 15px; line-height: 15px;margin-top: 2px;font-family: "Gilroy Black" ,sans-serif;} .news-source-inline span { font-family: "Gilroy Bold" ,sans-serif; color: #7F7F7F;} KAYNAK: HABER7 Yedi ...

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
9 + 7 =