Bilecik'teki evinden 6 gün önce "Okula gidiyorum" diye ayrıldıktan sonra bir daha kendisinden haber alınamayan G.T. (15) , Adana’da polisin yaptığı çalışma sonucu tarım işçisi Gökhan K.'nin (

haber7
0

Bilecik in Gölpazarı ilçesine bağlı Bedi köyünde babaanne ve dedesiyle yaşayan lise öğrencisi G.T. , iddiaya göre bir süre önce sosyal medya uygulaması üzerinden Adana’da tarım işçiliği yapan Gökhan K. ile tanıştı. Burada sohbet etmeye başlayan ikili , Gökhan K. nin okuma yazma bilmemesinden dolayı birbirlerine ses kaydı yollayarak konuşmayı sürdürdü.

Gökhan K. , bir süre sonra internet üzerinden sohbet ettiği G.T.’yi Adana’ya çağırdı. Annesi ve babasının çalışmasından dolayı babaannesi ve dedesiyle yaşayan G.T. , 28 Kasım günü saat 07.30’da "Okula gidiyorum" diyerek evden ayrıldı. Akşam olmasına rağmen G.T. den haber alamayan babaanne ve dedesi , durumu çocuklarına bildirdi.

Polise giden baba Ahmet T. ve anne Muazzez T. , polise giderek kızları G.T. için  kayıp  başvurusunda bulundu. Bir televizyon programına da çıkan Ahmet ve Muazzez T. , kızları G.T.’nin bulunması için çağrıda bulundu. Kızının en son internet üzerinden Adana’da yaşayan bir erkekle konuştuğunu gördüğünü söyleyen anne Muazzez T. , kızının söz konusu kişinin yanında olabileceğini söyledi.

POLİS HAREKETE GEÇTİ 

İddialar üzerine G.T. nin bulunması için harekete geçen Çocuk Şube Müdürlüğü ekipleri , küçük kızın internet üzerinden konuştuğu Gökhan K. yi Yüreğir ilçesine bağlı ...

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
2 + 7 =