Meteoroloji Genel Müdürlüğü 'son dakika' ile uyardı;  Malatya  ile Kahramanmaraş'ın kuzey kesimlerinde yoğun  kar  yağışı bekleniyor. Kahramanmaraş'ta  Okullar   tatil  olacak mı sorusu gündeme geldi.  kar  ya

haber7
0

Son dakika... Meteoroloji Genel Müdürlüğü  Malatya  ile  Kahramanmaraş  ın kuzey kesimlerine yoğun  kar  yağışı uyarısı yaptı. Yapılan uyarıda şu ifadelere yer verildi:

Yapılan son değerlendirmelere göre; bu gece saatlerinden sonra  Kahramanmaraş  ın kuzey ilçeleri (Afşin , Elbistan , Göksun) ve  Malatya  da görülmesi beklenen karla karışık yağmur ve  kar  yağışlarının yüksek kesimler başta olmak üzere kuvetli olması beklendiğinden ulaşımda aksamalar ve buzlanma gibi olumsuzluklara karşı dikkatli ve tedbirli olunmalıdır.

KAHRAMANMARAŞ VE  Malatya  DA  Okullar  TATİL OLACAK MI?

Kar yağışının akşam saatlerinden itibaren etkili olması bekleniyor. İki kentin valilikleri , önümüzdeki saatlerde mevcut duruma göre açıklama yapabilir.

.news-source-inline{margin-bottom: 20px;color: #A1A1A1;font-size: 15px; line-height: 15px;margin-top: 2px;font-family: "Gilroy Black" ,sans-serif;} .news-source-inline span { font-family: "Gilroy Bold" ,sans-serif; color: #7F7F7F;} KAYNAK: HABER7 Yedi Gündem Abone Ol

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
7 + 8 =