Yeni  Malatyaspor'da ikinci etabının yapımına sayılı günler kalan ve bölge sporu için de büyük önem taşıyan 'Malatya Spor Köyü'  projesine  Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan tam  destek  geldi.

haber7
0

Gençlik ve Spor Bakanı Mehmet Muharrem Kasapoğlu ve Ak Parti Malatya Milletvekili Öznur Çalık ın aracılığıyla gerçekleştirilen görüşmede Cumhurbaşkanı  Erdoğan  ın Malatya Spor Köyü  projesine  gerekli desteğin verileceğini paylaştığı belirtildi. Gerçekleşen görüşmede Cumhurbaşkanı  Erdoğan  ın yapılması planlanan Malatya Spor Köyü  projesine  arsa tahsisi ve kaynak aktarımı gibi konularda  destek  verilmesi için gerekli talimatları verdiği belirtildi.

Yeni  Malatyaspor  Kulübü tarafından yapılan açıklamada , "Cumhurbaşkanımız ile yapılan görüşme oldukça faydalı geçmiş ve Cumhurbaşkanımız Malatya Spor Köyü  projesine  gerekli desteğin verileceğini belirtmişlerdir. Kendilerine sonsuz teşekkürlerimizi sunarız" ifadelerine yer verildi.

.yedigundem-title { font-size:20px !important;border-top: solid 1px rgba display: block; padding-top: 20px; margin-bottom: 12px; } GÜNÜN ÖNEMLİ GELİŞMELERİ

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
9 + 5 =