Xiaomi   Başkanı   Lin  Bin , 2020 yılında piyasa sürmesi beklenen  Xiaomi  Mi 10 Pro'nun müjdesini verdi. Çinli bir site üzerinde Mi 9  Pro  ile ilgili açılmış bir yayına yaptığı yorum ile cihazı  Resmen  onaylayan  Lin  B

haber7
0

Xiaomi nin  yeni amiral gemisi Xiaomi Mi 10 Pro için  Xiaomi  nin  Başkanı  onay verdi. Geçtiğimiz yıl Şubat ayında Xiaomi Mi 9  Pro  ve Xiaomi Mi 9 SE modellerinin tanıtımını gerçekleştiren Çinli üretici , 2020 yılı içerisinde kullanıcılarının beğenisine sunacağı Mi 10  Pro  nun ilk sinyallerini verdi.

XİAOMİ NİN BAŞKANI Mi 10  Pro  İÇİN MÜJDELİ HABERİ VERDİ

Çinli internet sitesi Weibo üzerinden Mi 9 Pro ile ilgili açılmış bir yayında kullanıcılar , Xiaomi Mi 10  Pro  hakkında yorumlar yaparken Xiaomi  Başkanı   Lin  Bin , platforma yaptığı yorum ile meraklılarına müjdeli haberi verdi ve Xiaomi Mi 10 Pro‘nun 2020 yılında kullanıcılar ile buluşacağını açıkladı.  

Mi 10  Pro  nun özellikleri hakkında başka bir açıklamada bulunmayan Lin Bin , cihaz hakkındaki diğer sorulara da cevap vermedi.

XİAOMİ Mi 10  Pro  NUN TAHMİN EDİLEN ÖZELLİKLERİ

Çinli teknoloji devi  Xiaomi  nin 2020 yılında hayranlarının beğenisine sunması beklenen Xiaomi Mi 10  Pro  nun MIUI 11 arayüzü kullanacağı tahmin ediliyor. Üst seviye bir amiral gemisi özellikleri taşıyacak olan cihazın Snapdragon 865 ...

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
1 + 1 =