AÖF   sınav  yerlerine dair Anadolu Üniversitesi sorgulama ekranı en çok ziyaret edilen sayfa oldu.  2019  - 2020  AÖF   sınav  takvimine göre Aralık ayında düzenlenecek  AÖF  güz dönemi  vize  sınavları içi

haber7
0

Anadolu Üniversitesi Açıköğretim Fakültesi tarafından düzenlenecek olan  2019  AÖF güz dönemi  sınav  takvimi yayımlandı.  sınav  için hazırlıklarını sürdüren açıktan üniversite okuyan öğrenciler AÖF  sınav   yerleri  için gözünü sorgulama sayfasına çevirdi. Geçtiğimiz sene sınava 1 hafta kala yayınlanan AÖF  sınav   giriş  belgesinin 6 Aralık cuma günü erişime açılması bekleniyor.

AÖF SINAV YERLERİ NASIL ÖĞRENİLİR?

Açıktan üniversite okuyan öğrenciler  2019  - 2020 AÖF  sınav  yerlerini www.anadolu.edu.tr/acikogretim adresine erişim sağladıktan sonra "Öğrenci Girişi" bölümünde "TC kimlik no" ve "Şifre" bilgisini doğru girmesinin ardından "Sınav  giriş  Belgesi" görüntüleme bölümünde öğrenebilir.

AÖF SINAV TARİHLERİ

AÖF güz dönemi içerisinde ilk ara sınavlar 14-15 Aralık tarihleri arasında gerçekleştirilecek. AÖF güz dönemi sonu sınavları ise 18-19 Ocak tarihleri arasında yapılacak.

SINAV GİRİŞ YERLERİ NE ZAMAN AÇIKLANIR?

AÖF  sınav   yerleri  henüz açıklanmadı. Daha önceki sınavlara baktığımızda ,  sınav   giriş   belgesi   sınav  tarihinden 1 hafta önce açıklanmıştı. Buna göre AÖF  sınav   giriş  yerlerinin aralık ayının ilk haftası yayımlanacağı tahmin ...

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
3 + 6 =