Süper Lig'in 13. haftasında Beşiktaş'a 4-1 yenilen İstikbal Mobilya Kayserispor'un teknik direktörü Bülent  Uygun  , büyük sorunlar yaşamalarına rağmen rakipleri karşısında iyi mücadele etmeye &cced

haber7
0

Uygun , karşılaşmanın ardından düzenlen basın toplantısında , Beşiktaş ın istekli , arzulu ve coşkulu oynadığını belirterek , "Kazanmaya alışmışlardı. Sorunlarımızı anlatmaya gerek yok. Her türlü sıkıntılarımız var ama oyunu güzelleştirmeye çalıştık. 15 yaşındaki Emre ve 17 yaşındaki Nurettin ile Kayserispor formasını terletmeye çalıştık." dedi.

İstikbal Mobilya Kayserispor un başında 25 gündür bulunduğunu hatırlatan  Uygun  , "25 gündür Kayserispor un ayağa kalkması için sorunları çözmeye çalışıyoruz. Birçok problem yaşıyoruz.  Sadece   Adebayor  bırakmadı , 5-6 futbolcu daha kulübü Futbol Federasyonuna verdi. Onların kalması için telkinde bulunuyoruz. Yeni başkanımız ödemeler yaptı. Kadro mühendisliği sonuç almamızı engelliyor." diye konuştu. 

Teknik direktör olarak kendisinin hakemliğin profesyonelliğe geçmesini yıllar öncesinde söylediğini hatırlatan  Uygun  , "Beşiktaş ın ikinci golünü ben çaprazdan görüyorum , çıktı. Sonra dokunuyorsun faul. Bu işi profesyonelce yapacaksın. Antrenman ve analiz yapacaksın. Hakem hocası koşmasını , zıplamasını bilmiyor ki... Türkiye de sistemleri değiştirmek lazım." ifadelerini kullandı. 

 

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
5 + 3 =