Dünyanın en popüler online oyun platformlarının başında gelen  PUBG  ,  yine  bir  intihar   vakası  ile çalkalanıyor. Hindistan'da sürekli  PUBG  oynayan 18 yaşındaki  Genç  kız , annesi evden dışarı çıktığı s

haber7
0

Dünyanın en popüler online oyunlarından biri olan PUBG yine bir intiha  vakası  ile çalkalandı. Daha öncesinde de  intihar   vakası  ile çalkalanan PUBG , hatta Hindistan a özel güncelleme dahi yayınladı. 

PUBG BATTLE ROYALE OYNAYAN GENÇ KIZ İNTİHAR ETTİ!

Hindistan da Thiruvottiyur’da annesi ile yaşayan Vidyasree adında 18 yaşındaki genç kız  intihar  etti. Sürekli  PUBG  oynayan hatta sabahları kalkar kalkmaz  PUBG  oynamaya başlayan  kızın  günün büyük bir bölümünü  PUBG  oynayarak geçirdiği belirtildi. Kitap okumadığı için sürekli Vidyasree sürekli kızmak zorunda kalan anne söz konusu durumun bir tülü önüne geçmeyi başaramamış. Annesi evden çıktıktan sonra kendisini asan kız hakkında ise emniyet güçleri araştırmalarını yürütmeye devam ediyor.

18 yaşındaki genç kız  PUBG  yüzünden mi  intihar  etti yoksa farklı bir nedenden dolayı mı  intihar  ettiği hakkında henüz bir netlik bulunmuyor.

Dünyanın en çok aktif kullanıcı sayısına sahip oyunlardan biri olan  PUBG  2019 yılının Şubat ayında  yine  bir  intihar   vakası  ile çalkalanmıştı.

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
1 + 7 =